miasto: kraj: hotel: standard:
data przyjazdu:          data odjzadu:        liczba dni      liczba pokoi:
 
 

 

Warunki rezerwacji1. Opis działalności

    Strona hoteler.pl prezentuje informacje o hotelach z Polski i umożliwia dokonania rezerwacji w dowolnym hotelu z Polski jak i ze świata. Rezerwacje dokonywane są za pomocą serwisu booking.com, ich warunki rezerwacji są przedstawione poniżej: Działamy jako pośrednik między użytkownikami strony i hotelami, umożliwiając naszym użytkownikom możliwość wyszukiwania i rezerwacji noclegu online. Nasz serwis jest oparty na informacjach dostarczanych przez hotele. Staramy się, aby informacje na naszej stronie były poprawne. Nie możemy jednak zagwarantować, że wszystkie informacje są pełne i bezbłędne, nie możemy też brać odpowiedzialności za przerwanie w dostarczaniu lub niedostarczenie informacji. Ceny na naszej stronie są bardzo konkurencyjne. Wszystkie ceny podane na stronie BOOKING.COM są cenami za pokój, za cały Państwa pobyt, jeśli nie podano inaczej. Ceny są pokazywane w pogrubionych, czerwonych cyfrach. Dla porównania pokazujemy najwyższą cenę za dany pokój, podaną przez dany hotel na naszej stronie na najbliższe miesiące (niebieskie cyfry, przekreślone). Nie są to ceny ladowe ani ceny konkurencji. Prosimy o sprawdzenie informacji o pokojach w celu upewnienia się, co jest wliczone w cenę a co nie.

2. Ochrona prywatności

    Booking.com chroni Państwa dane osobowe. Państwa dane nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim. W celu uzyskania dalszych szczegółów proszę sprawdzić naszą ochronę prytwaności.

3. Gwarancja karty kredytowej

    Hotelom potrzebne są szczegóły karty kredytowej, aby zagwarantować Państwa rezerwację. Dane Państwa karty kredytowej zostaną bezpośrednio przesłane do hotelu, w którym została dokonana rezerwacja. Podczas rezerwacji zgadzają się Państwo z zasadami ogólnymi i polityką anulacyjną wybranego hotelu. Booking.com nie obciąży Państwa karty kredytowej, za pobyt zapłacą Państwo w hotelu. Podchodzimy bardzo odpowiedzialnie do danych Państwa karty kredytowej. Korzystamy z technologii "Secure Socket Layer (SSL)", aby zaszyfrować dane Państwa karty kredytowej. W ten sposób możemy zagwarantować, że każda transakcja jest na 100% wykonana bezpiecznie i, jeżeli karta kredytowa zostanie nieuczciwie obciążona w wyniku korzystania przez Państwa z naszego serwisu, zwrócimy Państwu pierwsze 50 Euro. Firma wystawiająca kartę kredytową ma obowiązek oddać pozostałą kwotę.

4. Bez opłat

    Nasz serwis jest bezpłatny. W przeciwieństwie do wielu innych firm, Booking.com nie doda żadnych dodatkowych opłat (jak opłatę za rezerwację lub manipulacyjną) do sumy rezerwacji lub ceny pokoju.

5. Anulowanie

    Jeżeli Państwo będą chcieli anulować rezerwację, prosimy odwołać się do szczegółów podanych w emailu potwierdzającym rezerwację. Jeżeli Państwo anulują swoją rezerwację zgodnie z polityką anulacyjną hotelu, anulowanie będzie bezpłatne. Polecamy dokładnie zapoznać się z polityką anulacyjną hotelu. Jeżeli anulują Państwo swoją rezerwację później, niż wymaga tego hotel lub jeśli Państwo nie przyjadą do hotelu bez wcześniejszego anulowania rezerwacji, hotel ma prawo obciążyć Państwa kartę kredytową, zgodnie ze swoją polityką anulacyjną; najczęściej jest to wartość opłaty za 1 nocleg. Booking.com nigdy nie pobierze opłaty za anulowanie rezerwacji.

6. Zastrzeżenie

    Nasza strona została stworzona w dobrej wierze, ale zawsze powinni Państwo sprawdzić informacje przed korzystaniem z niej. W żadnym przypadku nie będziemy odpowiedzialni za pośrednie lub bezpośrednie utraty zysku w wyniku używania naszych usług. Nasza maksymalna odpowiedzialność jest zawsze ograniczona do kwoty, którą zapłacili Państwo za swój pobyt w hotelu. Prawa autorskie względem materiałów umieszczonych na tej stronie internetowej należą do naszych partnerów lub do nas, jeżeli tak zaznaczono. Ściąganie informacji z naszej strony internetowej jest dozwolone tylko do użytku własnego. Nasza firma zarejestrowana jest w Królestwie Niderlandów, nasza działalność podlega prawu holenderskiemu.

 

 

Hotele w innych miastach:
[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ]

 

warunki rezerwacji       moja rezerwacja       prywatność       kontakt